Chaos op spoor bij Zwolle, reizigers in complete verwarring

Door een sein- en wisselstoring is er zondagavond beperkt treinverkeer mogelijk tussen Zwolle en Amersfoort. In de buurt van Zwolle is er ook nog eens een overwegstoring. De problemen duren volgens de NS zeker tot 23.00 uur. Op social media regent het inmiddels klachten over de gebrekkige informatie.
Volgens de NS is er door de storing een aangepaste dienstregeling. Voor gestrande reizigers is onduidelijk welke dienstregeling dat dan is. Martijn probeert er op twitter nog een grap van te maken. ‘Kennen jullie die mop van die trein van Zwolle naar Nijmegen van 21:50 uur? Nou, die ging dus niet… Zonder enige aankondiging of informatie.’
Hij is niet de enige die kritisch is op de informatievoorziening. ‘De machinist en conducteur hebben hier nu een discussie of de extra trein die ook zou moeten gaan wel past op Zwolle’, zegt Daan.
Ga die taxi maar klaarzetten, want ik ga m’n laatste bus niet halen nu die van 22:15 op Zwolle naar Groningen eruit gegooid is.
— Tamára 🐰 (@_TMRPS) September 19, 2021
Leuke dingen te doen op station ’t Harde? Mijn trein is hier net gestrand…
— Daan (@Daanvk23) September 19, 2021
NS kan dus wel de seinen & wissels storen, maar kan niet adequaat voorspellen welke treinen er dan wel rijden tussen Zwolle en Utrecht, en met hoeveel vertraging. Info wisselt per minuut 🙁 #Wezepseweetjes
— Dolf te Velde (@DolfteVelde) September 19, 2021
@NS_online hi. Rijdt de trein van 21.47 van Zwolle naar Utrecht? In de trein werd net omgeroepen van niet, maar op de reisplanner staat dat de trein wel rijdt. pic.twitter.com/Itj6y1ZTuW
— Esmee (@esmeeroossien95) September 19, 2021