Deze man overviel zaterdag restaurant Minoyu in Stadshagen

Op zaterdag 8 augustus overviel deze man iets voor 18.00 uur restaurant Minoyu aan de Belvedèrelaan in Stadshagen. De gemaskerde man bedreigde het personeel met een mes en eiste geld.

Medewerkers van het restaurant verweerden zich door hem met kroepoek en het maandmenu te bekogelen. De overvaller vluchtte zonder buit het restaurant uit over de Belvedèrelaan in de richting van het Twistvlietpad en de Winterdijkstraat.

(tekst loopt door onder foto)

De politie startte direct een onderzoek, maar kon de man niet meer vinden.

Vragen

  • Wie weet wie deze man is?
  • Wie heeft de man zaterdag 8 augustus tussen 17.45 en 18.00 uur in de omgeving van de Belvederelaan/Twistvlietpad/Winterdijkstraat gezien en weet waar hij heen is gevlucht?
  • Wie herkent de donkere schoenen van Nike en heeft op basis van het signalement een vermoeden wie deze man is?

(tekst loopt door onder foto)

Signalement

– Vermoedelijk een jonge man, met een lichte huidskleur.
– Hij droeg een zwarte, gewatteerde jas.
– Over zijn hoofd had hij een capuchon met daaronder een bivakmuts.
– Hij droeg een zwarte joggingbroek en donkere schoenen van Nike.

Heeft u tips? Vul dan het tipformulier van de politie in.

Back to top button