Drukte in winkelstraten neemt snel toe

De drukte in de winkelstraten neemt snel toe, zegt retail-adviesbureau RMC, dat met apparatuur het aantal passanten telt in de belangrijkste winkelstraten van Nederland.
Afgelopen week nam de drukte in de winkelstraten sneller toe dan de weken ervoor. Liet week 18 nog maar een stijging zien van 7,2% ten opzichte van de week ervoor, vorige week was het 16,1% drukker. Kortom, het wordt steeds drukker in de winkelstraten. Nu vanaf vandaag een aantal contactberoepen weer aan het werk gaat en de scholen en bibliotheken weer open mogen, verwacht Bureau RMC dat de drukte gestaag zal toenemen.
+40% bezoekers naar stranden
Vanwege het mooie weer zaterdag 9 mei stapten veel mensen in de trein om naar het strand te gaan. De NS riep zelfs op om dat niet te doen, omdat het te druk werd. De strandindex liet dan ook een toename van 40% zien in vergelijking tot de week ervoor.
[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Op zoek naar mondkapjes? Of zelf maken? Kijk hier.[/box]