Geen water in delen van Stadshagen en Westenholte door leidingbreuk

Een groot deel van de wijken Stadshagen en Westenholte zit vrijdagochtend zonder water of met een lage waterdruk. Dat komt door een leidingbreuk.
Monteurs van Vitens zijn bezig het probleem te verhelpen. Dat kan echter wel tot 13.45 uur duren. Ook in andere gebiede komt er geen water uit de leiding. Dan gaat het om: Mastenbroek, Hasselt, Genemuiden, ‘s-Heerenbroek en IJsselmuiden.
De storing kwam bij Vitens om 9.48 uur binnen. De gevolgen van de waterstoring voor inwoners kan divers zijn, meldt ze op haar website. Zo kan er beperkte waterdruk zijn, helemaal geen water. Pas op: nadat de storing is verholpen kan het voorkomen dat er bruin water uit de kraan komt. Laat het water dan doorlopen tot het weer helder wordt.