Er is aan het einde van de dag brand uitgebroken bij restaurant Vaca Negra aan de Melkmarkt in de binnenstad. Er zijn daarbij geen gewonden gevallen.
De melding van de brand kwam iets voor 17.00 uur binnen. De veiligheidsdiensten hebben de brand snel opgeschaald naar ‘grote brand’, vooral omdat de brandweer moeite had het pand te bereiken wegens de markt.
Onder controle
De brand is op de benedenverdieping van het restaurant ontstaan en is op dit moment (17.48 uur) onder controle. Er zijn geen gewonden gevallen bij de brand. Bewoners boven het restaurant waren niet aanwezig. De brandweer voert nog wel testen uit op de aanwezigheid van koolmonoxide bij appartementen rondom het restaurant. Het is nog niet bekend hoe de brand heeft kunnen ontstaan.
Even later kwam er ook een melding van een woningbrand in de Diezerstraat, maar dat bleek loos alarm te zijn.
Dikke brand in #Zwolle Maar waar precies?! @ZwolseBrandweer pic.twitter.com/S9aKmwKduc
— Arjan Mazee (@adriaan_tje) 18 november 2017
Witte wolken boven #Zwolle #Binnenstad . Is er weer #Brand #Foto ? pic.twitter.com/raTDFHb71X
— Christian △ Benstein (@CABenstein) 18 november 2017
Brand Argentijns restaurant Vaca Negra op de Melkmarkt Zwolle. Brandweer zoekt plek tussen marktkramen van de zaterdagmarkt. #zwolle #melkmarkt pic.twitter.com/1yGYHYJdvU
— Ton van der Laan (@TonvdLaan) 18 november 2017
P 1 (inci-07) BR Winkel Torro El Argentijns Grillrestaurant Melkmarkt 18 8011MC Zwolle 041094 041091 041090 041020 066631 (zeer groot)
— Grote Incidenten (@groteincidenten) 18 november 2017