Isala: 13 vuurwerkslachtoffers, een van hen zéér ernstig gewond

In totaal zijn er tijdens de jaarwisseling dertien slachtoffers van vuurwerk bij Isala binnen gebracht. Een van hen ligt op de intensive care. Ook moesten zeven personen wegens alcohol gerelateerd letsel worden opgenomen, onder wie een minderjarige.

Volgens het Zwolse ziekenhuis was het zéér druk voor een jaarwisseling. Van de binnengekomen slachtoffers moest er één persoon worden opgenomen op de intensive care. Aan de Bonteweg in Nijverdal ontplofte een shell in het gezicht van een man. Hij is hierdoor gewond geraakt en met spoed overgebracht naar Isala, meldt de politie.

De meeste slachtoffers in Isala werden behandeld door plastische chirurgen. Dan ging het om (ernstige) beschadigingen aan hand, oog en/of hoofd. Tevens werden er tijdens de jaarwisseling twee slachtoffers van geweldsmisdrijven binnen gebracht.

Back to top button