Noodbevel in Zwolle uitgebreid

De Zwolse burgemeester Peter Snijders heeft het noodbevel in Zwolle uitgebreid met de wijk Assendorp. Dat meldt de gemeente dinsdagavond.
Eerder op de dag werd er reeds een een noodbevel afgekondigd voor de binnenstad, Park de Wezenlanden en het gebied rondom het station. Om 19.35 uur kwam daar de wijk Assendorp ook bij. De politie trad ’s avonds bij de Assendorperstraat al op toen een aantal jongeren zich daar verzamelden. Er zou een aanhouding zijn verricht.
Tot en met middernacht
Het noodbevel duurt tot en met middernacht. Dit betekent dat iemand die zich in dit gebied begeeft, alle aanwijzingen van de politie moet opvolgen. Vanzelfsprekend kunt u wel gewoon in dit gebied aanwezig zijn voor werk, om boodschappen te doen of om te reizen, zolang u de aanwijzingen van politie opvolgt en rekening houdt met de avondklok.
Wél zin in een leuke avond? Dan raden wij dit aan.