Ongeluk op A28 met meerdere voertuigen, hulpdiensten aanwezig
Op de A28 is bij knooppunt Hattemerbroek een ongeluk gebeurd waarbij meerdere voertuigen zijn betrokken.
Twee rijstroken zijn dicht en de hulpdiensten zijn aanwezig. De vertraging op de A28 en aansluitende A50 en N50 is opgelopen tot 75 minuten, daarom worden reizigers vanuit Utrecht richting Zwolle omgeleid vanaf knooppunt Rijnsweerd via de A27/A6/A7 (volg Hilversum/Almere/Emmeloord).
Het is behoorlijk druk ten zuiden van #Zwolle door een ongeluk op de #A28. +30 min.
Hierdoor ook file op de #A50(+35 min.) en de #N50(+1 uur). https://t.co/RyJP2xAjNW
— ANWB Verkeersinformatie (@ANWBverkeer) December 5, 2024
Rijkswaterstaat verwacht tot 12:00 uur bezig te zijn met onder andere bergings- en schoonmaakwerkzaamheden. Het is nog niet bekend of er gewonden bij het ongeluk op de A28 zijn gevallen.
File A28 bij Staphorst
Inmiddels is er ook een flinke file ontstaan op de A28 bij Staphorst richting Zwolle wegens een ongeluk. Daar hebben reizigers meer dan een halfuur vertraging.