Overval op winkel aan Madurastraat in Zwolle

Zaterdagmiddag om 16.16 uur heeft een overval plaatsgevonden op de winkel van Klokkenmaker van der Wijk aan de Madurastraat in de Indische Buurt, vlakbij de Thomas à Kempisstraat en Meppelerstraatweg. De politie kreeg een melding dat het zou gaan om een gewapende overval.

Het is al de tweede keer dat de klokkenmaker is overvallen. Ook in 2016 staat hij oog in oog met een overvaller en krijgt hij zelfs een klap met een neppistool.
De politie is zaterdagmiddag met spoed ter plaatse gegaan en is op zoek naar twee verdachten. De eerste verdachte droeg een grijs joggingpak. De tweede verdachte is ongeveer 1,85 meter lang, heeft een gezet postuur, is circa 25 jaar oud, heeft een lichte huidskleur, kort blond haar en droeg een jasje, een broek en een bivakmuts.
De politie (met kogelwerende vesten) is een onderzoek begonnen, ook met behulp van een politiehond.
Getuigen die meer informatie hebben over deze overval worden verzocht contact op te nemen met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000. Bij aantreffen van de personen, weet je meer of heb je (camera)beelden? Bel 112!

Back to top button