Politie vindt lichaam in woning Palestrinalaan

De politie heeft in een woning aan de Palestrinalaan een lichaam gevonden. Er wordt onderzoek gedaan.
Update 13.24 uur: De politie heeft uitgesloten dat het gaat om een misdrijf. Lees hier.
Om 9.00 uur vrijdagochtend werd de brandweer al opgeroepen wegens een gaslucht in de Palestrinalaan. Het is niet bekend of de twee zaken met elkaar verband houden. De politie heeft inmiddels delen van de flat met linten afgezet, de forensische recherche is in de woning onderzoek aan het doen.
Het lichaam werd gevonden op de achtste verdieping van de Elvis Presleyflat aan de Palestrinalaan.
Steekpartij
Nog geen twee weken geleden moesten de hulpdiensten ook richting de Palestrinalaan toen er een 40-jarige man gewond raakte bij een steekpartij. Het slachtoffer verklaarde dat hij was neergestoken in een flat.
Schietpartij
In november 2019 vond er nog een schietpartij plaats aan de Palestrinalaan. Een bestelbusje en een woning werden toen onder vuur genomen.
Make-over
De gemeente Zwolle en de woningcorporaties willen de Palestrinalaan een make-over geven die twintig miljoen euro gaat kosten. Hierbij wordt niet alleen technisch gekeken maar ook sociaal. De onderste twee bouwlagen geven een sociaal onveilig gevoel. In het project wordt daar een andere invulling aangegeven.
Later meer…
We hebben een overleden persoon gevonden in een woning aan de #Palestrinalaan in #Zwolle. We onderzoeken hoe de persoon om het leven is gekomen. Zodra er meer informatie is delen we dat via dit account. ^AC
— Politie Overijssel (@POL_Overijssel) 31 januari 2020