Schietpartij Oude Vismarkt
Er is zondagavond omstreeks 20.00 uur een schietpartij geweest aan de Oude Vismarkt. Dat meldt de politie.
Bij het schietincident zijn geen gewonden gevallen. Wel heeft de politie verderop in de binnenstad inmiddels vier personen aangehouden. De politie doet nu onderzoek in het centrum en is op zoek naar getuigen. Heb je rond de Oude Vismarkt iets gezien wat kan helpen bij het onderzoek? Neem dat contact op met de politie via 0900-8844.
Aan de schietpartij ging een ruzie vooraf, waarbij op een terras met stoelen werd gegooid. Het is nog niet bekend bij welke horecagelegenheid de schietpartij heeft plaatsgevonden.

(1) Rond 20.00 was er een geweldsincident bij een horecagelegenheid aan de Oude Vismarkt in #Zwolle. Er waren meerdere personen bij betrokken. Ook is er geschoten. Er zijn geen gewonden. We hebben verderop in de binnenstad 4 personen aangehouden.
— Politie Overijssel (@POL_Overijssel) 14 juli 2019
(2) GETUIGENOPROEP. We doen op dit moment onderzoek ter plaatse. Daarbij kunnen we getuigen zeker gebruiken. Heb je rond de Oude Vismarkt iets gezien wat kan helpen bij het onderzoek? Neem dat contact met ons op via 0900-8844. #Zwolle ^FjB
— Politie Overijssel (@POL_Overijssel) 14 juli 2019