Storm raast ook over Zwolle heen
Ook Zwolle heeft veel last van de zomerstorm die heel Nederland vandaag teistert. Er zijn al verschillende meldingen van behoorlijke schade.
Het verkeer in Zwolle heeft last van gevaarlijke situaties wegens de storm. Op de Terborchstraat zijn bomen omgewaaid, net als op de Zalkerweg. Ook onder andere in de Leie, Fluessen, Wipstrikerallee, Hunzelaan, Broerenkerkplein, Diezerstraat, Ter Pelkwijkpark hebben bewoners en omstanders last van rukwinden. Op de A28 en A50 van en naar Zwolle komt het verkeer langzaam vooruit.


Bomen om terborchstraat Zwolle #storm pic.twitter.com/y8svctgVE7
— Marcel Bosma (@marcelbosma) 25 juli 2015
Ganzen in #Zwolle ook massaal op de vlucht voor de #zomer #storm 💨💨 pic.twitter.com/3SpzAiijE7 — Frank Haverkamp™ (@frankhaverkamp) 25 juli 2015
Oeps! #zwolle #storm #wegboom pic.twitter.com/jiV9izchHE
— Daisy (@dczii) 25 juli 2015
Ook op de Zalkerdijk boom omgewaaid ,goede buren zijn aan het zagen zodat auto,s (wat doen ze daar) verder kunnen rijden — wichert aan het rot (@wolgebruik) 25 juli 2015
#Hunzelaan in de wijk #Aalanden in #Zwolle pic.twitter.com/JooBeuIoC1
— pascal.p (@_pascal_p_) 25 juli 2015
Boom boven op auto en lantarenpaal. Hogenkampsweg 72 te Zwolle. (Zal je auto maar zijn). pic.twitter.com/lJAfaiNow8
— Jep (@JesperZwolle) 25 juli 2015