Stadhuis Zwolle

Wat doet gemeente Zwolle van uw belastingcenten?

Zwolle geeft bijna 130 miljoen euro uit aan subsidies. Waar gaat dat geld allemaal naartoe? In onderstaande lijst liefst 311 gesubsidieerden, met de bedragen daarachter. Sommige organisaties, zoals Travers en GGD, staan er vaker in. Dat komt doordat zij voor verscheidene projecten subsidie ontvangen.

GesubsidieerdeBedrag
Stichting RIBW Groep Overijssel18244924
WEZO17273944
Veiligheidsregio IJsselland (brandweer)9013616
GGz Centraal locatie Vondelhove5818396
Odeon De Spiegel4125597
Stichting Bibliotheek Zwolle3912763
Leger des Heils2963410
Travers2680491
Leger des Heils2365313
Optisport (zwembad De Vrolijkheid)2193301
Eleos2056349
Bureau Jeugdzorg Overijssel1958334
De Kern1932637
GGD IJselland1772838
Tactus Verslavingszorg1755306
Evangelisch Begeleidingscentrum1676422
Coöperatie Boer en Zorg1622647
Historisch Centrum Overijssel1519456
GGD Regio Ijssel-Vecht1377187
Tactus Verslavingszorg1351182
Stichting IJsselheem1312098
Stichting MEE IJsselkanten1299015
Woonzorgnet B.V.1296176
SportService Zwolle St.1254840
Travers1211035
Stichting De Stadkamer1199800
Hedon Podium voor Popcultuur1194618
Stichting Driezorg1081097
Stedelijk Museum Zwolle1059409
IrisZorg Stichting989689
WijZ962733
St. Kadera aanpak huiselijk geweld955953
Stichting LIMOR899194
IrisZorg Stichting875621
LIMOR833244
GGD Regio IJssel-Vecht721773
Museum de Fundatie Stichting715823
Bedrijfsbureau Woonzorg Unie Veluwe642997
Vrijwilligerscentrale st.612006
Evangelisch Begeleidingscentrum494096
RIBW Ijsselvecht471490
Stichting Marketing Oost391000
Travers, wijkboerderijen390525
Travers369930
Stichting Philadelphia Zorg361674
Stichting Focus345666
Frion341235
WoonZorg Combinatie Overijssel B.V.336493
GGD Gelre Ijssel331050
Stichting Christelijke Zonnehuisgroep330749
Omega Groep B.V.326247
Dierenasiel306227
Noorderboog287286
Artez Hogeschool vd Kunst269184
GGD regio261438
Travers255082
Stichting Bewindvoering Baalderborg247538
Vrouwenopvang Overijssel219548
Stichting J.P. van der Bent218394
Collectief Saxenburgh Groep212492
Stichting 's Heeren Loo Zorggroep205462
Garantieregeling oud papier199438
GGD IJsselland184169
GGD IJsselland163931
Het Middelpunt B.V.162839
Stichting Travers155314
Landstede stichting146000
Stichting Stadsfestival Zwolle140000
Ateliers Zwolle135390
Stichting Zorggroep Oude en Nieuwe Land126540
WijZ126116
Auti Start B.V.117864
Creating Balance B.V.117547
GGD Gelre-IJssel116491
Hanzeheerd Brinkhoven115901
Vluchtelingenwerk Zwolle st.108993
Culturele werkplaats R10108253
OPV-Handhaven kinderopvang106830
Deltion College103448
Gnaffel theater st103179
Stichting VluchtelingenWerk Oost-Nederla101445
WijZ100376
Wijkcentrum De Enk82270
De Kern81153
Ontmoeting Stichting78786
Zand het Zorgspectrum st75240
Stichting Jeugdsportfonds75000
Hogeschool Windesheim75000
GGD IJsselland73590
St. Travers Welzijn73328
Zwolse Omroep Organisatie72650
Stichting De Stadkamer72000
Dimence Regio West-Overijssel71200
Stichting Sporthal Zwolle-Zuid70432
De Kern69492
WijZ68405
Stichting Timon68139
Stichting De Stadkamer67592
Stichting Present Zwolle66353
Icare62524
Zorg- en Therapie Centrum Wittelte B.V.62120
WRZV Sporthallen62022
Ontmoeting Stichting60508
Stichting OZOverbindzorg.nl60000
Humanitas District Oost59010
Travers57234
Openluchtbad Zwolle, Vereniging56000
Stichting Vechterweerd55000
Stichting Zwolle Unlimited55000
Stichting stad & Cultuur54478
Dimence51005
Doe het zelf garage Indische Buurt Travers50792
Bevrijdingsfestival Overi50000
Stichting GoedGeregeld47831
Art.1 Overijssel stichtin45287
Mee Doen Stichting45000
Inclusief Groep41879
Stichting Weekje Weg40303
Stichting Sprank39889
Wipstrikkerkwartier wijk- speeltuinvereniging39420
Mee Doen Stichting38000
St. Aa landen wijkcentrum de Bolder34100
WRZV Sporthallen33978
GGD IJselland33359
Straten Festival Zwolle32000
Stichting Humanitas voor Dienstverlening31547
IJsselacademie Stichting30277
Stichting Sport Evenementen30000
Stichting Halve Marathon30000
Dierenambulance Zwolle e.o.28015
Carinova27681
Anker het ontmoetingscentrum27000
Vrouwenplatform Carree Ov26925
Kameroperahuis Stichting25450
Zwolle-Zuid Wijkvereniging24000
Wijkvereniging Berkum de Weijenbelt23495
st. Milieuraad Zwolle23120
Travers20686
Stichting de Stadshoeve20000
IJsbeeldenfestival20000
Vrijwilligerscentrale st20000
GGD Ijsselland20000
Stadshagen Totaal Stichting19000
De Bres, stichting18580
Travers17464
Felua-Groep17067
Stichting MEE IJsselkanten16970
Stichting RST Zorgverleners16572
Wijkvereniging Berkum16500
Christelijke Brassband "David"16152
Stichting Zwols Dierenasiel14873
GGD Regio Ijssel-Vecht14550
Revas De Peperbus14015
Trias Jeugdhulp13860
Buurtmuseum Kamperpoort13547
Big Thinking International13200
Alg.Muziekvereniging Voorwaarts13074
Werkvoorzieningschap Kamp12942
Stichting ZorgAccent12876
Stichting Verian12773
Aa-landen wijkgemeenschap st.12000
VG Sport Zwolle11966
Assendorper Zaken11677
Stichting Filmtheater Fraterhuis11250
Stichting Dimence10928
Benjamin Britten Orkest10474
Bazuin de Chr.Harmonieork10332
Excelsior muziekvereniging10321
Paardrijden voor gehandicapten10251
Stichting Slachtofferhulp Nederland10175
HESZ10000
De Ruime Wind, stichting9360
Zwols Muziek theater9333
Nationale Gedenkdagen9180
Jubal Zwolle9080
Bestuur WRZV/De Boog9003
Holtenbroek Wijkgemeenschap9000
Alzheimer Nederland8469
Vereniging Citycentrum Zwolle8000
Voetbalvereniging Berkum7800
Voetbalvereniging W.V.F.7800
Nooit Gedacht Muziekveren7706
SVI clubhuis st7150
SV.Zwolle-Voetbal7150
Eco-Muze st6944
Stichting Travers6750
Speeltuinvereniging Assendorp6750
Gitaarwerken Zwolle Stich6500
Kunst na Arbeid muziekvereniging6278
Wijkvereniging Berkum6100
WijZ6031
Wipstrikkerkwartier wijk- speeltuinvereniging6000
W.V.F. wijkvereniging5900
Berkum Wijkvereniging5800
St Kids Zwolle5742
Christelijke Brassband "David"5695
Pavarini stichting kindercircus5500
Zwolse Wandel Verenigingen5000
Liter activit Zwolle st5000
Holtenbroek Speeltuinver5000
PEC 1910 atletiekver4875
Scouting St. Zwolle Zuid4850
Thomas a Kempis Orkestvereniging4800
CSV '28 voetbal4550
De Zwolsche Harmonie en D4529
Bewonersvereniging Binnenstad4410
Dieze-Oost wijk en speeltuinvereniging4230
Jeugdraad Adventskerk Zwolle4184
Christelijke Scoutinggroep Indaba4075
Holtenbroeker Football Club Storica3900
Sportvereniging Zwolsche Boys3900
Voetbalvereniging Be-Quick3900
V.V. Z.A.C.3900
Tyfoon SV3900
Oranje-Zwart korfbal3900
COSBO3870
Kippers Hopman Scouting st3742
Vuurvogel Stichting3569
Euphonia3563
Caecilia toonkunstkoor3500
Nieuwe Ster, de3500
Stichting Mantelzorg3460
Carnavalsvereniging De Eileuvers3300
Vlasakkers,wijkvereniging3188
Vereniging van Jeugdtuinvrijw.3120
Bollebieste Buurtvereniging3092
Wijk- en Speeltuinvereniging Wipstrikkwa3000
Stichting Oranjepret Zwolle3000
Zwolse Zangraad3000
Kerk en Muziek, Commissie3000
Stichting Hanze Orkest2974
Studentenkoor Zwolle2915
Wijkvereniging Veeralleekwartier2902
Stichting Stadshagen Totaal2900
Zwols Symfonie Orkest2900
Recreatieve initiatieven Kamperpoort2894
C.O.C.2750
Wijthmen plaatselijk belang2681
Vdb-Advies2600
Hockeyclub Zwolle2600
Zwolse Beiaard Stichting2582
Wijk- en Speeltuinvereniging "Het Noorde2504
Stichting Vaandrig Lengton Groep2500
Z.A.P. Stichting2500
Wijkvereniging plaatselijk belang Windesheim2466
Werkgroep dierenweide Aalanden2238
Zwolsche Accordeon ver. M2200
Swoll 1894 Zwemvereniging2200
Jan Lijdinggroep Zwolle stichting2114
Jeugdraad Hervormde Wijkg2095
Eben Haëzer Buurthuis2062
Ver. Plaatselijk Belang Windeshein2056
Bigband Allotria2000
St.Gemeenschapscentrum De Elshof2000
Vrienden van Elektra regio Zwolle2000
St. Dorpshuis Windesheim2000
Christelijk Jongeren Vereniging1966
H.T.C.1950
APVOO-Prostitutie1936
Wijkvereniging WVF1916
Langenholte buurtvereniging1859
Scouting Huysmangroep Stichting1797
Zeeverkennersgroep Zwolsche1600
Spoolde Oranjevereniging1500
Lowland Brigade Pipe Band1500
Gereformeerde Oudervereniging1500
Huismuziek afdeling Zwolle1500
Christofoor Zeeverkenners1480
Kinderboerderij Berkum1465
YMCA christelijk jongeren verbond ov1411
Wijkorganisatie Holtenbroek1376
Kunst en Vermaak, Accorde1350
Christelijke Korfbalvereniging "Sparta"1300
Wijthmen voetbal1300
Honk- en Softbalvereniging Blue Hawks Zwolle1300
Wijk-/Speeltuinver. Wipstrikkwartier1200
Overijssels Kamerkoor1188
Zwols Shantykoor De Isela1188
Melodysingers, Het Bestuur1188
Popkoor On-Cue1188
Con Amore1188
Christelijke Zangvereniging De Roepstem1188
Kamerkoor Convocaal1188
Looft den Heer Chr. Gem.1188
Slavisch Koor Zwolle1188
Groot Mannenkoor Zwolle1188
Anthem, Koor voor kerkmuz1188
St. Recreatieve Initiatieven Kamperpoort1179
Popkoor Swingshift1171
Gioia vrouwenkoor vereniging1160
Vocaal Ensemble Zwols1150
Musica Vocalis Stichting1150
Stichting Kinderkoor Konstantijn1148
Christelijk Gemengd Koor Gloria Patr1100
Inn Singers Zangver. De1080
Scoutinggroep Renatum 571062
Theater initiatief Zwolle1050
City Centrum Winkeliers1000
Christelijk Mannenkoor Zwolle1000
Multiple Voice900
Zang en Vriendschap Weste840
Plaatselijk Belang Windesheim746
Wijkvereniging Veeralleekwartier725
Second Voices The720
Promise Interkerkelijk koor690
Rugby Club Zwolle650
VSW V.V.650
Jeugdland HWZ650
CJV Windesheim504
Wijkvereniging De Vlasakkers500